600 000 €
2000 €/m²
Property 63203 photo 1
Property 63203 photo 2
Property 63203 photo 3
Property 63203 photo 4
Property 63203 photo 5
Property 63203 photo 6
Property 63203 photo 7
Property 63203 photo 8
Property 63203 photo 9
Property 63203 photo 10
Property 63203 photo 11
Property 63203 photo 12
Property 63203 photo 13
Property 63203 photo 14
Property 63203 photo 15
Property 63203 photo 16
Property 63203 photo 17
Property 63203 photo 18
Property 63203 photo 19
Property 63203 photo 20
Property 63203 photo 21
Property 63203 photo 22
Property 63203 photo 23
Property 63203 photo 24
Property 63203 photo 25
Property 63203 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 1994
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 14848
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter