470 000 € 390 000 €
2786 €/m²
Property 63176 photo 1
Property 63176 photo 2
Property 63176 photo 3
Property 63176 photo 4
Property 63176 photo 5
Property 63176 photo 6
Property 63176 photo 7
Property 63176 photo 8
Property 63176 photo 9
Property 63176 photo 10
Property 63176 photo 11
Property 63176 photo 12
Property 63176 photo 13
Property 63176 photo 14
Property 63176 photo 15
Property 63176 photo 16
Property 63176 photo 17
Property 63176 photo 18
Property 63176 photo 19
Property 63176 photo 20
Property 63176 photo 21
Property 63176 photo 22
Property 63176 photo 23
Property 63176 photo 24
Property 63176 photo 25
Property 63176 photo 26
Property 63176 photo 27
Property 63176 photo 28
Property 63176 photo 29
Property 63176 photo 30
Property 63176 photo 31
Property 63176 photo 32
Property 63176 photo 33
Property 63176 photo 34
Property 63176 photo 35

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 140 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Loft se sastoji od Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49578
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
580 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 50661
  • Kvadratura 355 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
385 000 € 1425 €/m²
  • Kod objekta 54424
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 56012
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 8292 €/m²
  • Kod objekta 56489
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 1504 €/m²
  • Kod objekta 59267
  • Kvadratura 319 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 59310
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter