175 000 €
273 €/m²
Property 63113 photo 1
Property 63113 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 640 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 512 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 3290
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 26938
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 50404
  • Kvadratura 11850 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 58475
  • Kvadratura 14825 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62484
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter