320 000 €
68 €/m²
Property 63110 photo 1
Property 63110 photo 2
Property 63110 photo 3
Property 63110 photo 4
Property 63110 photo 5
Property 63110 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 670 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4653 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 197 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 34471
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
280 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 34681
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
278 000 € 1816 €/m²
  • Kod objekta 34942
  • Kvadratura 153 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
320 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 35606
  • Kvadratura 12728 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
350 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 36263
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
290 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 36276
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter