130 000 € 122 000 €
3697 €/m²
Property 62879 photo 1
Property 62879 photo 2
Property 62879 photo 3
Property 62879 photo 4
Property 62879 photo 5
Property 62879 photo 6
Property 62879 photo 7
Property 62879 photo 8
Property 62879 photo 9
Property 62879 photo 10
Property 62879 photo 11
Property 62879 photo 12
Property 62879 photo 13
Property 62879 photo 14
Property 62879 photo 15
Property 62879 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 65864
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter