400 000 €
782 €/m²
Property 62004 photo 1
Property 62004 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 511 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m.

Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 56510
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
460 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 56993
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 16800 m
Za prodaju
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 56996
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 57347
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter