188 000 €
53 €/m²
Property 61705 photo 1
Property 61705 photo 2
Property 61705 photo 3
Property 61705 photo 4
Property 61705 photo 5
Property 61705 photo 6
Property 61705 photo 7
Property 61705 photo 8
Property 61705 photo 9
Property 61705 photo 10
Property 61705 photo 11
Property 61705 photo 12
Property 61705 photo 13
Property 61705 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3500 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 106 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 37860
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 43701
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
270 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 34207
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 56546
  • Kvadratura 2569 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
190 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 52177
  • Kvadratura 6145 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
220 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 29400
  • Kvadratura 6320 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 42863
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter