Prodaja - Kuća 250 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Paliouri
550 000 € 400 000 €
1600 €/m²
Property 6165 photo 1
Property 6165 photo 2
Property 6165 photo 3
Property 6165 photo 4
Property 6165 photo 5
Property 6165 photo 6
Property 6165 photo 7
Property 6165 photo 8
Property 6165 photo 9
Property 6165 photo 10
Property 6165 photo 11
Property 6165 photo 12
Property 6165 photo 13
Property 6165 photo 14
Property 6165 photo 15
Property 6165 photo 16
Property 6165 photo 17
Property 6165 photo 18
Property 6165 photo 19
Property 6165 photo 20
Property 6165 photo 21
Property 6165 photo 22
Property 6165 photo 23
Property 6165 photo 24
Property 6165 photo 25
Property 6165 photo 26
Property 6165 photo 27
Property 6165 photo 28
Property 6165 photo 29
Property 6165 photo 30
Property 6165 photo 31
Property 6165 photo 32
Property 6165 photo 33
Property 6165 photo 34

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 86 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 250 kv.m na Kasandri (Halkidiki). kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, baštu, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 26790
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
480 000 € 4363 €/m²
  • Kod objekta 31061
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 36496
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 38754
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4605 €/m²
  • Kod objekta 40180
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 41575
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
600 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 48472
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4741 €/m²
  • Kod objekta 49125
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49907
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter