430 000 €
5119 €/m²
Property 61615 photo 1
Property 61615 photo 2
Property 61615 photo 3
Property 61615 photo 4
Property 61615 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43058
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
410 000 € 2808 €/m²
  • Kod objekta 51445
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 53017
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter