70 000 €
59 €/m²
Property 61605 photo 1
Property 61605 photo 2
Property 61605 photo 3
Property 61605 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1180 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 708 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
60 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 58933
  • Kvadratura 1393 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 59052
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
88 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59688
  • Kvadratura 7875 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m

Prijava za Newsletter