Prodaja - Zemljište 499 m² u Kriaritsi - Sithonia

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Sikia
55 000 €
110 €/m²
Property 61103 photo 1
Property 61103 photo 2
Property 61103 photo 3
Property 61103 photo 4
Property 61103 photo 5
Property 61103 photo 6
Property 61103 photo 7
Property 61103 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 140 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 499 kv.m. u Kriaritsi - Sithonia.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
55 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 61103
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Preporučujemo Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 61209
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 61567
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 61702
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Preporučujemo Za prodaju
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 61849
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 62063
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 62283
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 62363
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
45 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 62738
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 63247
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter