87 000 €
328 €/m²
Property 6096 photo 1
Property 6096 photo 2
Property 6096 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 265 kv.m. na Atici.

Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
87 000 € 328 €/m²
  • Kod objekta 6096
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
96 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 12557
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
75 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 13403
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
75 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 13787
  • Kvadratura 1243 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter