Property 60832 photo 1
Property 60832 photo 2
Property 60832 photo 3
Property 60832 photo 4
Property 60832 photo 5
Property 60832 photo 6
Property 60832 photo 7
Property 60832 photo 8
Property 60832 photo 9
Property 60832 photo 10
Property 60832 photo 11
Property 60832 photo 12
Property 60832 photo 13
Property 60832 photo 14
Property 60832 photo 15
Property 60832 photo 16
Property 60832 photo 17
Property 60832 photo 18
Property 60832 photo 19
Property 60832 photo 20
Property 60832 photo 21
Property 60832 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju duplex od 127 kv.m u Solunu. Duplex se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, parking, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
455 000 € 3137 €/m²
  • Kod objekta 55997
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 56205
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2088 €/m²
  • Kod objekta 56789
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 57552
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 3539 €/m²
  • Kod objekta 57553
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 58251
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
650 000 € 3066 €/m²
  • Kod objekta 58924
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
730 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 59239
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 59816
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod objekta 59893
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter