Prodaja - Zemljište 5850 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
220 000 €
37 €/m²
Property 60722 photo 1
Property 60722 photo 2
Property 60722 photo 3
Property 60722 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5850 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 218 kv.m.

Za prodaju
230 000 € 382 €/m²
  • Kod objekta 19475
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
235 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 30893
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
230 000 € 442 €/m²
  • Kod objekta 34631
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 39628
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 40246
  • Kvadratura 37000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 210 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 43130
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 49428
  • Kvadratura 9931 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
250 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 50224
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 50305
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 310 €/m²
  • Kod objekta 56395
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter