76 000 €
13 €/m²
Property 6020 photo 1
Property 6020 photo 2
Property 6020 photo 3
Property 6020 photo 4
Property 6020 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 27000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 130 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Eviji. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6186
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
75 000 € 149 €/m²
  • Kod objekta 6228
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6544
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6545
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
105 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 7325
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 9440
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter