Rezervisana
265 000 €
6974 €/m²
Property 60162 photo 1
Property 60162 photo 2
Property 60162 photo 3
Property 60162 photo 4
Property 60162 photo 5
Property 60162 photo 6
Property 60162 photo 7
Property 60162 photo 8
Property 60162 photo 9
Property 60162 photo 10
Property 60162 photo 11
Property 60162 photo 12
Property 60162 photo 13
Property 60162 photo 14
Property 60162 photo 15
Property 60162 photo 16
Property 60162 photo 17
Property 60162 photo 18
Property 60162 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 38 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 57563
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2783 €/m²
  • Kod objekta 57681
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4464 €/m²
  • Kod objekta 57690
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 57707
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 57748
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57843
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 4866 €/m²
  • Kod objekta 57974
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
344 000 € 5134 €/m²
  • Kod objekta 57977
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
339 000 € 4985 €/m²
  • Kod objekta 57978
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter