265 000 €
5000 €/m²
Property 60148 photo 1
Property 60148 photo 2
Property 60148 photo 3
Property 60148 photo 4
Property 60148 photo 5
Property 60148 photo 6
Property 60148 photo 7
Property 60148 photo 8
Property 60148 photo 9
Property 60148 photo 10
Property 60148 photo 11
Property 60148 photo 12
Property 60148 photo 13
Property 60148 photo 14
Property 60148 photo 15
Property 60148 photo 16
Property 60148 photo 17
Property 60148 photo 18
Property 60148 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod objekta 62805
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 62867
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
299 000 € 6361 €/m²
  • Kod objekta 62955
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod objekta 62959
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod objekta 62960
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 62961
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter