Prodato
410 000 €
1491 €/m²
Property 59990 photo 1
Property 59990 photo 2
Property 59990 photo 3
Property 59990 photo 4
Property 59990 photo 5
Property 59990 photo 6
Property 59990 photo 7
Property 59990 photo 8
Property 59990 photo 9
Property 59990 photo 10
Property 59990 photo 11
Property 59990 photo 12
Property 59990 photo 13
Property 59990 photo 14
Property 59990 photo 15
Property 59990 photo 16
Property 59990 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1920
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 186 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 275 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 43860
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Kod objekta 59060
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63203
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter