Prodaja - Zemljište 7700 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
950 000 € 570 000 €
74 €/m²
Property 5935 photo 1
Property 5935 photo 2
Property 5935 photo 3
Property 5935 photo 4
Property 5935 photo 5
Property 5935 photo 6
Property 5935 photo 7
Property 5935 photo 8
Property 5935 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7700 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 13786
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
860 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 13851
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
800 000 € 615 €/m²
  • Kod objekta 16574
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 19117
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
820 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 19321
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
900 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 30174
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 51938
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
800 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 56979
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter