1 175 000 €
10217 €/m²
Property 58421 photo 1
Property 58421 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 840 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 115 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 6. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60412
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60413
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60414
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 61407
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod objekta 62300
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod objekta 62732
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod objekta 64180
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter