Prodato
Property 5759 photo 1
Property 5759 photo 2
Property 5759 photo 3
Property 5759 photo 4
Property 5759 photo 5
Property 5759 photo 6
Property 5759 photo 7

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 20 m

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 11499
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod objekta 23915
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 43948
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter