Property 57508 photo 1
Property 57508 photo 2
Property 57508 photo 3
Property 57508 photo 4
Property 57508 photo 5
Property 57508 photo 6
Property 57508 photo 7
Property 57508 photo 8
Property 57508 photo 9
Property 57508 photo 10
Property 57508 photo 11
Property 57508 photo 12
Property 57508 photo 13
Property 57508 photo 14
Property 57508 photo 15
Property 57508 photo 16
Property 57508 photo 17
Property 57508 photo 18
Property 57508 photo 19
Property 57508 photo 20

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 97 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 57748
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57843
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 4866 €/m²
  • Kod objekta 57974
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
344 000 € 5134 €/m²
  • Kod objekta 57977
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
339 000 € 4985 €/m²
  • Kod objekta 57978
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 58012
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 58058
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3231 €/m²
  • Kod objekta 58121
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 58241
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter