105 000 €
1382 €/m²
Property 57156 photo 1
Property 57156 photo 2
Property 57156 photo 3
Property 57156 photo 4
Property 57156 photo 5
Property 57156 photo 6
Property 57156 photo 7
Property 57156 photo 8
Property 57156 photo 9
Property 57156 photo 10
Property 57156 photo 11
Property 57156 photo 12
Property 57156 photo 13
Property 57156 photo 14

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,30%
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i klima uređaj, lift, ostavu.

Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65508
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 65526
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter