Prodato

Prodaja - Kuća 105 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kriopigi
Na upit
Property 5655 photo 1
Property 5655 photo 2
Property 5655 photo 3
Property 5655 photo 4
Property 5655 photo 5
Property 5655 photo 6
Property 5655 photo 7
Property 5655 photo 8
Property 5655 photo 9
Property 5655 photo 10
Property 5655 photo 11
Property 5655 photo 12
Property 5655 photo 13
Property 5655 photo 14
Property 5655 photo 15
Property 5655 photo 16
Property 5655 photo 17
Property 5655 photo 18
Property 5655 photo 19
Property 5655 photo 20
Property 5655 photo 21
Property 5655 photo 22
Property 5655 photo 23
Property 5655 photo 24
Property 5655 photo 25
Property 5655 photo 26
Property 5655 photo 27
Property 5655 photo 28
Property 5655 photo 29
Property 5655 photo 30
Property 5655 photo 31
Property 5655 photo 32

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1998
  • Plaža: песчаный пляж
  • Broj soba: 4: гостиная с кухней, 3 спальные комнаты, санузел с ванной и санузел с душевой
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 105 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 1421 €/m²
  • Kod objekta 22519
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3909 €/m²
  • Kod objekta 22951
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 23728
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 24084
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 26106
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 26790
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
330 000 € 2844 €/m²
  • Kod objekta 27001
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 30729
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter