Prodato

Prodaja - Vila 1100 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 564 photo 1
Property 564 photo 2
Property 564 photo 3
Property 564 photo 4
Property 564 photo 5
Property 564 photo 6
Property 564 photo 7
Property 564 photo 8
Property 564 photo 9
Property 564 photo 10
Property 564 photo 11
  • Kod objekta 564
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 1100 m²
  • Površina placa 1170 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 1100 kv.m u Atini. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, lift.

Za prodaju
1 250 000 € 2551 €/m²
  • Kod objekta 21724
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 34015
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 675 000 € 3675 €/m²
  • Kod objekta 34772
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Kod objekta 37080
  • Kvadratura 457 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Kod objekta 37081
  • Kvadratura 648 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 39689
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
760 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 39846
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49668
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
7 500 000 € 12500 €/m²
  • Kod objekta 54556
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Kod objekta 56836
  • Kvadratura 386 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m

Prijava za Newsletter