Prodaja - Zgrada 300 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Čalandri
1 050 000 €
3500 €/m²
Property 54731 photo 1
Property 54731 photo 2
Property 54731 photo 3
Property 54731 photo 4
Property 54731 photo 5
Property 54731 photo 6
Property 54731 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 17500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 300 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod objekta 19115
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Investicija Za prodaju
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Kod objekta 19660
  • Kvadratura 327 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 21525
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 24415
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 33765
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 34841
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Kod objekta 36924
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 42118
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42668
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter