247 000 €
3012 €/m²
Property 53235 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 59452
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59610
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod objekta 59634
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Kod objekta 59707
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod objekta 59800
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3614 €/m²
  • Kod objekta 59801
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3670 €/m²
  • Kod objekta 59803
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 59804
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter