Prodaja - Zemljište 622 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska Mesa Geitonia
395 000 €
635 €/m²
Property 53202 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 80
  • Udaljeno od mora: 5100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 622 kv.m. u Limasol.

Za prodaju
369 600 € 400 €/m²
  • Kod objekta 23373
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
394 800 € 400 €/m²
  • Kod objekta 23376
  • Kvadratura 987 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
503 500 € 500 €/m²
  • Kod objekta 23377
  • Kvadratura 1007 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
570 700 € 650 €/m²
  • Kod objekta 23378
  • Kvadratura 878 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
445 050 € 450 €/m²
  • Kod objekta 23382
  • Kvadratura 989 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
414 800 € 400 €/m²
  • Kod objekta 23385
  • Kvadratura 1037 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
364 950 € 450 €/m²
  • Kod objekta 23393
  • Kvadratura 811 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
424 800 € 480 €/m²
  • Kod objekta 23394
  • Kvadratura 885 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
570 350 € 550 €/m²
  • Kod objekta 23396
  • Kvadratura 1037 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
458 500 € 500 €/m²
  • Kod objekta 23397
  • Kvadratura 917 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m

Prijava za Newsletter