Prodato

Prodaja - Duplex 60 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
Na upit
Property 53007 photo 1
Property 53007 photo 2
Property 53007 photo 3
Property 53007 photo 4
Property 53007 photo 5
Property 53007 photo 6
Property 53007 photo 7
Property 53007 photo 8
Property 53007 photo 9
Property 53007 photo 10
Property 53007 photo 11
Property 53007 photo 12
Property 53007 photo 13
Property 53007 photo 14
Property 53007 photo 15
Property 53007 photo 16
Property 53007 photo 17
Property 53007 photo 18
Property 53007 photo 19
Property 53007 photo 20
Property 53007 photo 21
Property 53007 photo 22
Property 53007 photo 23
Property 53007 photo 24
Property 53007 photo 25
Property 53007 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Sadržaj

  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju duplex od 60 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Duplex se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Duplex Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
208 000 € 2506 €/m²
  • Kod objekta 64191
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
119 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 64192
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 64193
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 64194
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 64195
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
208 000 € 2506 €/m²
  • Kod objekta 64196
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 64203
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
119 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 64204
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 64205
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 64206
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter