Prodato
Property 52890 photo 1
Property 52890 photo 2
Property 52890 photo 3
Property 52890 photo 4
Property 52890 photo 5
Property 52890 photo 6
Property 52890 photo 7
Property 52890 photo 8
Property 52890 photo 9
Property 52890 photo 10

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,90%
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Izdavanje
od 1 100 € 10 €/m²
  • Kod objekta 60596
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
od 650 € 14 €/m²
  • Kod objekta 60677
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 750 € 17 €/m²
  • Kod objekta 60693
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Izdavanje
od 400 € /mesečno 10 €/m²
  • Kod objekta 60747
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60824
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter