Prodaja - Zemljište 6600 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
45 000 €
6 €/m²
Property 52785 photo 1
Property 52785 photo 2
Property 52785 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6600 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 38337
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
60 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 38857
  • Kvadratura 760 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38999
  • Kvadratura 6830 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 39559
  • Kvadratura 206 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42360
  • Kvadratura 712 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
60 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 42846
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45216
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter