Prodaja - Vila 199 m² u centralnoj Grčkoj

Grčka Srpskohrvatski / srpskohrvatski Evija
1 640 000 €
8241 €/m²
Property 52582 photo 1
Property 52582 photo 2
Property 52582 photo 3
Property 52582 photo 4
Property 52582 photo 5
Property 52582 photo 6
Property 52582 photo 7
Property 52582 photo 8
Property 52582 photo 9
Property 52582 photo 10
Property 52582 photo 11
Property 52582 photo 12
Property 52582 photo 13
Property 52582 photo 14
Property 52582 photo 15
Property 52582 photo 16
Property 52582 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 199 kv.m u centralnoj Grčkoj. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 550 000 € 2605 €/m²
  • Kod objekta 12286
  • Kvadratura 595 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 45241
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 200 000 € 8979 €/m²
  • Kod objekta 52571
  • Kvadratura 245 m²
  • Udaljenost od mora 240 m
Za prodaju
1 640 000 € 8241 €/m²
  • Kod objekta 52582
  • Kvadratura 199 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
1 920 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 52633
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 500 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64731
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter