Rezervisana
440 000 €
5057 €/m²
Property 51852 photo 1
Property 51852 photo 2
Property 51852 photo 3
Property 51852 photo 4
Property 51852 photo 5
Property 51852 photo 6
Property 51852 photo 7
Property 51852 photo 8
Property 51852 photo 9
Property 51852 photo 10
Property 51852 photo 11
Property 51852 photo 12
Property 51852 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod objekta 65341
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter