Prodato
Property 51754 photo 1
Property 51754 photo 2
Property 51754 photo 3
Property 51754 photo 4
Property 51754 photo 5
Property 51754 photo 6
Property 51754 photo 7
Property 51754 photo 8
Property 51754 photo 9
Property 51754 photo 10
Property 51754 photo 11
Property 51754 photo 12
Property 51754 photo 13
Property 51754 photo 14
Property 51754 photo 15

Detalji

  • Godišnja isplativost: 5,90%
  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 43 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan

Slične ponude

Investicija Za prodaju
110 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 58422
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 58535
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 430 € /mesečno 6 €/m²
  • Kod objekta 58891
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 58932
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
od 380 € /mesečno 8 €/m²
  • Kod objekta 59068
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 59096
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter