Prodaja - Zemljište 515 m² na Eviji

Grčka Srpskohrvatski / srpskohrvatski Evija
100 000 €
194 €/m²
Property 5173 photo 1
Property 5173 photo 2
Property 5173 photo 3

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 515 kv.m. na Eviji. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 9709
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
140 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 9725
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
140 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 10019
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 26175
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
100 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32958
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32961
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
100 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32968
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
120 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 44545
  • Kvadratura 1026 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
140 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 47084
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter