374 000 €
93 €/m²
Property 51459 photo 1
Property 51459 photo 2
Property 51459 photo 3
Property 51459 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4012 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
473 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 32511
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
477 500 € 500 €/m²
  • Kod objekta 32758
  • Kvadratura 955 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
320 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34223
  • Kvadratura 8700 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
300 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 34471
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
320 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 35606
  • Kvadratura 12728 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
350 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 36263
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter