4 000 000 €
9091 €/m²
Property 51440 photo 1
Property 51440 photo 2
Property 51440 photo 3
Property 51440 photo 4
Property 51440 photo 5
Property 51440 photo 6
Property 51440 photo 7
Property 51440 photo 8
Property 51440 photo 9
Property 51440 photo 10
Property 51440 photo 11
Property 51440 photo 12
Property 51440 photo 13
Property 51440 photo 14
Property 51440 photo 15
Property 51440 photo 16
Property 51440 photo 17
Property 51440 photo 18
Property 51440 photo 19
Property 51440 photo 20
Property 51440 photo 21
Property 51440 photo 22
Property 51440 photo 23
Property 51440 photo 24
Property 51440 photo 25
Property 51440 photo 26
Property 51440 photo 27
Property 51440 photo 28
Property 51440 photo 29
Property 51440 photo 30
Property 51440 photo 31
Property 51440 photo 32
Property 51440 photo 33

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 440 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 5 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
4 200 000 € 3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 36684
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 500 000 € 3 800 000 € 5066 €/m²
  • Kod objekta 39068
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 51148
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod objekta 51440
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod objekta 56468
  • Kvadratura 726 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 58324
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod objekta 58524
  • Kvadratura 319 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Kod objekta 64035
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter