Prodaja - Stan 118 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
555 000 €
4703 €/m²
Property 51403 photo 1
Property 51403 photo 2
Property 51403 photo 3
Property 51403 photo 4
Property 51403 photo 5
Property 51403 photo 6
Property 51403 photo 7
Property 51403 photo 8
Property 51403 photo 9
Property 51403 photo 10
  • Kod objekta 51403
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 118 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
815 000 € 6791 €/m²
  • Kod objekta 54578
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 6203 €/m²
  • Kod objekta 55944
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
498 780 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 56121
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 250 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 56122
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 7734 €/m²
  • Kod objekta 56452
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
730 000 € 7525 €/m²
  • Kod objekta 56457
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 4873 €/m²
  • Kod objekta 56484
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
523 000 € 3463 €/m²
  • Kod objekta 56549
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
678 030 € 4644 €/m²
  • Kod objekta 56588
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
524 300 € 4946 €/m²
  • Kod objekta 56595
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter