Prodato

Prodaja - Stan 64 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
115 000 €
1797 €/m²
Property 50506 photo 1
Property 50506 photo 2
Property 50506 photo 3
Property 50506 photo 4
Property 50506 photo 5
Property 50506 photo 6
Property 50506 photo 7
Property 50506 photo 8
Property 50506 photo 9
Property 50506 photo 10
Property 50506 photo 11
Property 50506 photo 12
Property 50506 photo 13
Property 50506 photo 14
Property 50506 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 64 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin. Zgrada bez lifta.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51336
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51337
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 56866
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 60649
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 60910
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
165 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 62625
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62637
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
125 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65394
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3441 €/m²
  • Kod objekta 65461
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter