216 000 € 185 000 €
102 €/m²
Property 50298 photo 1
Property 50298 photo 2
Property 50298 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Location: Avgeniki, Heraklio

Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
259 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 65353
  • Kvadratura 263 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65534
  • Kvadratura 7200 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Preporučujemo Za prodaju
235 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65945
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter