Prodato
150 000 €
4167 €/m²
Property 49926 photo 1
Property 49926 photo 2
Property 49926 photo 3
Property 49926 photo 4
Property 49926 photo 5
Property 49926 photo 6
Property 49926 photo 7
Property 49926 photo 8
Property 49926 photo 9
Property 49926 photo 10
Property 49926 photo 11
Property 49926 photo 12
Property 49926 photo 13
Property 49926 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57843
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 58145
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 58219
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2698 €/m²
  • Kod objekta 59130
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 59325
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 59435
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
147 000 € 3266 €/m²
  • Kod objekta 60030
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 60135
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter