Prodato
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup za osobe sa invaliditetom

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Slične ponude

Preporučujemo Izdavanje
od 680 € 17 €/m²
  • Kod objekta 65302
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Za prodaju
137 000 € 2107 €/m²
  • Kod objekta 65315
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
135 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65327
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Investicija Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
172 000 € 4914 €/m²
  • Kod objekta 65331
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 550 € 9 €/m²
  • Kod objekta 65381
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Izdavanje
od 1 200 € /mesečno 6 €/m²
  • Kod objekta 65386
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Izdavanje
od 700 € 23 €/m²
  • Kod objekta 65388
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
365 000 € 3842 €/m²
  • Kod objekta 65389
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter