317 000 €
3302 €/m²
Property 48749 photo 1
Property 48749 photo 2
Property 48749 photo 3
Property 48749 photo 4
Property 48749 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 3
  • Type of flooring: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Kod objekta 62551
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 62641
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 62782
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 62783
  • Kvadratura 51 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
270 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 62785
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
277 000 € 5893 €/m²
  • Kod objekta 62798
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
262 500 € 6104 €/m²
  • Kod objekta 62801
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod objekta 62802
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter