Prodaja - Zemljište 3200 m² na Zapadnom Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska El Salvador Lefktros Rigklia
180 000 €
56 €/m²
Property 4874 photo 1
Property 4874 photo 2
Property 4874 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3200 kv.m. na Zapadnom Peloponezu. Sa mogućnošću izgradnje do 2560 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
180 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 4874
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 5316
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
210 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 6095
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 6752
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 11194
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
265 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 11651
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 12137
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
250 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 26473
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
150 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 30315
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
215 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 30513
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter