Prodaja - Zemljište 15639 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska Monagroulli
515 000 €
32 €/m²
Property 48667 photo 1
Property 48667 photo 2
Property 48667 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15639 kv.m. u Limasol. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
450 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 28899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
590 000 € 1008 €/m²
  • Kod objekta 32170
  • Kvadratura 585 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 32660
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 35208
  • Kvadratura 12041 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 940 €/m²
  • Kod objekta 36217
  • Kvadratura 691 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
550 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 37738
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
500 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 38231
  • Kvadratura 24500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
740 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 38723
  • Kvadratura 10554 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
520 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 39811
  • Kvadratura 11811 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 39848
  • Kvadratura 12041 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter