2 000 000 €
8000 €/m²
Property 48612 photo 1
Property 48612 photo 2
Property 48612 photo 3
Property 48612 photo 4
Property 48612 photo 5
Property 48612 photo 6
Property 48612 photo 7
Property 48612 photo 8
Property 48612 photo 9
Property 48612 photo 10
Property 48612 photo 11
Property 48612 photo 12
Property 48612 photo 13
Property 48612 photo 14
Property 48612 photo 15
Property 48612 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, travnjak.

Za prodaju
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Kod objekta 15162
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 45284
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 49030
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod objekta 49464
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod objekta 56467
  • Kvadratura 347 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
1 900 000 € 1 700 000 € 4146 €/m²
  • Kod objekta 57056
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 6
Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 5714 €/m²
  • Kod objekta 58113
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod objekta 59946
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 61298
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m

Prijava za Newsletter