320 000 €
2319 €/m²
Property 4818 photo 1
Property 4818 photo 2
Property 4818 photo 3
Property 4818 photo 4
Property 4818 photo 5
Property 4818 photo 6
Property 4818 photo 7
Property 4818 photo 8
Property 4818 photo 9
Property 4818 photo 10
Property 4818 photo 11
Property 4818 photo 12
Property 4818 photo 13
Property 4818 photo 14
Property 4818 photo 15
Property 4818 photo 16
Property 4818 photo 17
Property 4818 photo 18
Property 4818 photo 19
Property 4818 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 138 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 2954
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod objekta 4818
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 8819
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 11657
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
265 000 € 2572 €/m²
  • Kod objekta 22348
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 22352
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 22537
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 26081
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 26673
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
330 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 31811
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter