Prodato
385 000 €
3080 €/m²
Property 47707 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 1306 €/m²
  • Kod objekta 38084
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3083 €/m²
  • Kod objekta 41734
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 2186 €/m²
  • Kod objekta 41871
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4205 €/m²
  • Kod objekta 41938
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2253 €/m²
  • Kod objekta 42667
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
460 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 44105
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 44830
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 45899
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4404 €/m²
  • Kod objekta 45904
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter