Prodaja - Zemljište 12000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 200 000 € 950 000 €
79 €/m²
Property 34157 photo 1
Property 34157 photo 2
Property 34157 photo 3
Property 34157 photo 4
Property 34157 photo 5
Property 34157 photo 6
Property 34157 photo 7
Property 34157 photo 8
Property 34157 photo 9
Property 34157 photo 10
Property 34157 photo 11
Property 34157 photo 12
Property 34157 photo 13
Property 34157 photo 14
Property 34157 photo 15
Property 34157 photo 16
Property 34157 photo 17
Property 34157 photo 18
Property 34157 photo 19
Property 34157 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 45 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 550 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 9106
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 24589
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 6112
  • Kvadratura 28000 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
1 500 000 €
  • Kod objekta 2841
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33337
  • Kvadratura 21083 m²
  • Udaljenost od mora 180 m

Prijava za Newsletter