Prodato

Prodaja - Stan 74 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 44371 photo 1
Property 44371 photo 2
Property 44371 photo 3
Property 44371 photo 4
Property 44371 photo 5
Property 44371 photo 6
Property 44371 photo 7
Property 44371 photo 8
Property 44371 photo 9
Property 44371 photo 10
Property 44371 photo 11
  • Kod objekta 44371
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 74 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 74 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
120 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 56682
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 56786
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
115 000 € 1982 €/m²
  • Kod objekta 57466
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 57577
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1954 €/m²
  • Kod objekta 57647
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter